Skutecznie wyleczyć raka

Jedna ważna książka poradnikowa już powstała. Kolejna jest bardzo potrzebna i dotyczyć będzie chorób serca. Ona także już niebawem trafi do Państwa. Tymczasem przed autorami (prof. Andrzej Frydrychowski i dr Michał Lange) największe wyzwanie – muszą zmierzyć się z chorobami nowotworowymi, przedstawiając wszystkie możliwe skuteczne sposoby ratowania życia chorych, którzy czekają na prawdziwą pomoc. Na przekór koncernom farmaceutycznym, które mają się tym lepiej, im więcej ludzi choruje. Autorzy chcą zmienić tę nienormalna sytuację i już to robią!

Pierwszą książkę udało się wydać, pomimo olbrzymiego oporu ze strony całego systemu: od wspomnianych już koncernów farmaceutycznych poczynając, poprzez izby lekarskie, a na lekarzach i mediach kończąc. Współautor (prof. Andrzej Frydrychowski) zapłacił za to odebraniem prawa wykonywania zawodu lekarza, a wcześniej został upokorzony przez izbę lekarską próbą skierowania na podstawowe szkolenie – takie samo, jakie odbywają studenci medycyny. A mowa o tytularnym profesorze nauk medycznych, jakim jest Andrzej Frydrychowski…

Do przygotowania trzeciej książki potrzebne są:
– dostęp do najnowszych badań naukowych i analiza ich prawdziwości
– tłumaczenia tekstów naukowych (z języka angielskiego)
– rozmowy z lekarzami oraz konfrontowanie poglądów i doświadczeń
– rozmowy z pacjentami i ocena skuteczności zaproponowanych sposobów leczenia
– finalne opracowywanie schematów leczenia (substancje, dawki, częstotliwość przyjmowania itp.)

Jeśli zdecydują się Państwo nas wesprzeć- książka ukaże się znacznie szybciej i szybciej trafi do najbardziej potrzebujących. Akurat w przypadku chorób nowotworowych czas ma ogromne znaczenie.

Zachęcamy więc do pomocy, abyśmy wspólnie skutecznie przeciwstawili się tym wszystkim, którzy robią bardzo dużo, aby nasze publikacje nigdy nie ujrzały światła dziennego.

https://pomagam.pl/skutecznie