Filozofia leczenia

Większość chorób przewlekłych można skutecznie wyleczyć!

Medycyna zintegrowana leczy wszystko metodami naturalnymi. Z kolei medycyna akademicka robi to wykorzystując zupełnie obce dla organizmu leki, a przecież my nigdy nie cierpimy na niedobór jakiegoś leku, cierpimy na niedobór jakiejś witaminy, minerału, pierwiastka, tłuszczu, białka, świeżego powietrza itp., który doprowadził do choroby. Jeśli jednak ktoś chce na tym zarabiać, musi wprowadzać coraz droższe leki, które będą znosiły objawy, w efekcie chory przez krótki czas będzie zadowolony myśląc, że lek mu pomógł, chociaż to tylko iluzja. Później stosujemy kolejne leki i następne, i tak się ten biznes nakręca. Tak naprawdę to podział medycyny na akademicką i zintegrowaną nie ma większego sensu. Medycyna jest jedna. Dzieli się tylko na skuteczną i nieskuteczną. W dobie obecnego prawa, jako pacjenci sami musimy wybrać, którą drogą pójdziemy. Czy wolimy bardzo kosztowną drogę prowadzącą do iluzorycznego wyzdrowienia, a tak naprawdę do pogłębiających się problemów zdrowotnych? A może wybierzemy drogę znacznie tańszą, która doprowadzi nas do stanu całkowitego zdrowia, dobrego samopoczucia i szczęśliwości?

Niemal każdą chorobę (z wyłączeniem nielicznych, nad którymi naukowcy intensywnie pracują) można wyleczyć. Włączając w to nowotwory, ciężkie choroby przewlekłe, choroby sercowo-naczyniowe, autoagresywne, czy neurodegeneracyjne.

Musimy sobie jednak uświadomić, że jedyną szansę na wyleczenie najgroźniejszych chorób daje układ obronny własnego organizmu. To on jako jedyny ma potencjał i narzędzia do tego, aby chorobę pokonać. Naszym zadaniem jest takie działanie, które układ ten na tyle wspomoże, aby miał on dość siły aby chorobę pokonać.

IMG-20230617-WA0020
BB
20240302_110811
WSPOLNE-5
PODPISYWANIE-1
20240302_110716

Najwyższy czas wziąć zdrowie we własne ręce. Dlatego powstał cykl naszych książek, który będzie regularnie wzbogacany o kolejne tomy poświęcone chorobom przewlekłym.

Bądźmy w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać od nas najnowsze informacje