Takiej książki jeszcze nie było!

UWAGA. OSTRZEŻENIE! Czytanie tej książki może skończyć się wyleczeniem chorób przewlekłych. Podane wskazówki są niezgodne z ogólnymi zaleceniami medycyny, Wyższych Uczelni Medycznych i Izb Lekarskich w naszym kraju. Każdy, kto zastosuje się do podanych metod leczenia, robi to wyłącznie na własną odpowiedzialność, ponosząc konsekwencje bycia zdrowym. Materiał zawarty w tu jest oparty na licznych doniesieniach i publikacjach drukowanych poza naszym krajem - w renomowanych, recenzowanych czasopismach naukowych.

Skutecznie Wyleczyć (tom 1)

prof. Andrzej Frydrychowski
dr Michał Lange

Książka napisana przez wybitnego lekarza i naukowca oraz dziennikarza.

 

Choroby „nieuleczalne”, które można wyleczyć: nowotwory, niewydolność serca, nadciśnienie, zawał, cukrzyca, stwardnienie rozsiane, choroba Alzheimera, choroby zwyrodnieniowe stawów i wiele innych…

***

Tego nie dowiecie się od przeciętnego lekarza. Przedstawiamy najskuteczniejsze, potwierdzone naukowo i klinicznie sposoby skutecznej walki z najgroźniejszymi chorobami, które są aktualnie główną przyczyną zgonów na całym świecie. W tomie pierwszym przedstawiamy, na czym polega filozofia skutecznego leczenia, jak należy postępować, aby nie doprowadzić do choroby – czyli czym jest mądra profilaktyka, a także skupiamy się na najpoważniejszych jednostkach chorobowych, wskazując konkretne sposoby ich pokonywania i powrotu do pełni zdrowia.

***

Książka napisana jest jest językiem prostym, przystępnym i całkowicie zrozumiałym dla wszystkich. Kolejne tomy sprawią, że docelowo powstanie książkowy przewodnik postępowania przy niemal wszystkich najpoważniejszych i najgroźniejszych chorobach.

Spis treści:

Wybrane cytaty:

Przeanalizowałem bardzo dużo wyników badań, rozmawiałem z wieloma naukowcami, przedzierałem się przez mnóstwo absurdów i nonsensów, które są wpuszczane dziś do mass mediów. Wszystko po to, aby dostarczyć wiedzę o takich naturalnych rozwiązaniach, które są naukowo potwierdzone. Wiedza ta jest niewygodna dla korporacji farmaceutycznych i dlatego skutecznie blokowana. Uważam, że dobro pacjenta znajduje się na pierwszym miejscu i nikt nie ma prawa przeciwstawiać się temu poprzez ukrywanie wiedzy, czy dezinformację. Dlatego powstała „biblia” postępowania w leczeniu chorób przewlekłych.

Algorytmy postępowania przy chorobach przewlekłych, które są tu przedstawione, zostały sprawdzone a ich skuteczność wielokrotnie potwierdzona także w trakcie licznych i indywidualnych spotkań z innymi lekarzami, którzy je stosują. Nie stoją one w sprzeczności z aktualną wiedzą z zakresu fizjologii i patologii człowieka. Co istotne – ich powstanie nie było sponsorowane przez żadne korporacje.

Do normalnego funkcjonowania i zdrowia niezbędna jest odpowiednia ilości witamin, minerałów, białek, tłuszczów, wody, substancji śladowych, no i oczywiście świeżego powietrza. Jeżeli to wszystko jest to organizm na nic nie choruje, bo sam znakomicie sobie ze wszystkim radzi.
Niestety substancje naturalne uważa się za zbyt prymitywne, zbyt proste. Wszystko oparte jest na pieniądzach, a nie na tym, żeby pomagać czy leczyć. To jest okropne w tym świecie. Trudno się z tym pogodzić. Czasami chory pyta, dlaczego inny lekarz mi tego nie zapisał? Trzeba wówczas tłumaczyć, że nie zrobił tego, bo chodzi i pieniądze i zyski. Zapisał to, z czego on i firma farmaceutyczna mają zyski. – Ale przecież zdrowie i dobro pacjenta jest najwyższą wartością – słyszę w odpowiedzi. Tak powinno być, ale niestety tak nie jest.
W jakim celu mamy obniżać cholesterol? Przecież wchodzi on w skład naszego mózgu, jest niezbędny do wytwarzania choćby hormonów. Jeśli zaczynamy cholesterol obniżać, równocześnie pojawiają się problemy z pamięcią, zmiany w mięśniach i szereg innych skutków ubocznych, które niczego nie kompensują. Zastanówmy się zatem, czy naprawdę warto?
Zmieniające się normy (nie tylko te dotyczące cholesterolu) to ogólnie zadziwiające zagadnienie, tym bardziej, że przecież człowiek w zakresie fizjologii pozostaje bez zmian, podczas gdy normy zmieniają się bardzo dynamicznie… Warto to przemyśleć.
Nie zdarzyło się, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, aby ktoś oficjalnie w polskim szpitalu w przypadku sepsy zdecydował się na podanie dożylnie witaminy C. Więc w imię prawa ktoś umiera a my mamy na to spokojnie patrzeć? Przecież to jest nienormalne! A przecież wystarczy podać dożylnie w większej dawce tylko witaminę C…
Przy sepsie człowiek nie umiera przez bakterie, które w warunkach szpitalnych bardzo szybko i skutecznie zostają zabite przez antybiotyki. Umiera na skutek lawiny wolnych rodników. A w przypadku sepsy podając witaminę C można pacjenta wyleczyć w ciągu kilku godzin! W amerykańskich klinikach w tego rodzaju sytuacjach dożylne podanie witaminy C staje się już stałym elementem postępowania leczniczego. A u nas: „nie podamy i koniec…”
Mieliśmy pacjenta już z przerzutami choroby nowotworowej związanej z prostatą. Okazało się, że tylko odkwaszenie organizmu, czyli zmiana pH spowodowała, że bóle się cofnęły i pacjent wyzdrowiał. To jest niewiarygodne żeby zmiana pH spowodowała taką poprawę, gdzie medycyna tradycyjna była bezradna i właściwie nic już nie była w stanie zaproponować. A jednak tak się stało, na co mamy konkretny przykład!
Zasady opisane w niniejszej książce dotyczą każdego, w dodatku każdy może je stosować bez szczególnie dużych nakładów finansowych. I nawet jeśli przytrafi się nam poważna choroba, musimy mieć świadomość, że są bardzo duże szanse, że ją cofniemy – ludzki organizm jest tak mądrze „skonstruowany”, że potrafi pokonać większość chorób, czasem potrzebuje tylko odpowiedniej pomocy.
Oczywiście nigdy nie będziemy mieli pełnej, 100 proc. wyleczalności, ale jeśli medycyna tradycyjna realnie daje 0 lub 2 proc. szans, a my dajemy 50 proc. – to chyba warto z tego skorzystać.
Powszechnie wykorzystuje się klasyczne metody typu zabieg chirurgiczny, chemioterapia i radioterapia, które nie niszczą wszystkich komórek nowotworowych (takiej możliwoości nie ma), będących następnie źródłem przerzutów. Podobnie wdrażane jest leczenie profilaktyczne w sytuacji, gdy nowotworu np. już nie ma, ale profilaktycznie ordynuje się pacjentom chemioterapię i naświetlania. Nie dość, że nie są to metody skuteczne, to również powodują drastyczne obniżenie odporności organizmu, co może prowadzić do tego, że nowotwór bardzo szybko wróci, bo choroba nowotworowa to dla organizmu zagadnienie dynamiczne. Mając świadomość tego wszystkiego, widząc jakie są efekty klasycznego leczenia, widząc dramaty ludzi chorych onkologicznie poddawanych uporczywym i bezcelowym terapiom, które w dodatku bardzo często okupione są ogromnym cierpieniem – trudno być obojętnym.
Mam kolegów chirurgów, którzy jak operują i wiedzą, że są przerzuty, to usuwają wszystko co tylko mogą. W istocie okaleczają człowieka tak, że już bardziej nie można. Jest to niezrozumienie sensu całego mechanizmu, który stoi za powstaniem nowotworu, ponieważ jeżeli pojawiają się przerzuty, to oznacza, że komórki powstają i nie ma możliwości usunięcia ich wszystkich, bo i tak za chwilę będą kolejne i to wszędzie. Operacja ma sens wtedy, gdy guz jest na miejscu, nie ma przerzutów lub gdy jest to zabieg odbarczający – mamy zatkane np. jelito grube. W tej sytuacji chirurgiczne usunięcie nowotworu jest niezbędne.
Skutecznie wyleczyć, TOM 1

W LICZBACH

1

stron

1

rozdziałów

1

zagadnienia

1

chorób

x

Szybki kontakt

    Ochrona antyspamowa: