SKUTECZNIE WYLECZYĆ COVID-19

Jak skutecznie pokonać COVID-19? Treści zawarte w tej książce nie są powszechnie znane i promowane, daleko odbiegają od przekazów medialnych, a także tego wszystkiego, co głosi większość lekarzy straszących Polaków zbliżającą się katastrofą epidemiologiczną i niechybną śmiercią spowodowaną COVID-19. PODRĘCZNIK OBOWIĄZKOWY DLA KAŻDEGO.

SKUTECZNIE WYLECZYĆ COVID-19

prof. Andrzej Frydrychowski
dr Michał Lange

Książka napisana przez wybitnego lekarza i naukowca oraz dziennikarza – popularyzatora wiedzy medycznej.
Pierwszy tom z serii SKUTECZNIE WYLECZYĆ jest poświęcony leczeniu chorób wirusowych, ze szczególnym uwzględnieniem COVID-19.

***

„Drodzy Czytelnicy, właśnie oddajemy w Wasze ręce pierwszy tom książki z serii SKUTECZNIE WYLECZYĆ. Jest on poświęcony leczeniu chorób wirusowych, ze szczególnym uwzględnieniem COVID-19 – choroby, która przez ostatnie dwa lata odcisnęła się bolesnym piętnem na całym naszym społeczeństwie.

Medycyna akademicka nie potrafi lub nie chce leczyć skutecznie tej infekcji, przez co niestety najwyższą cenę już zapłaciły całe rzesze pacjentów. Biorąc to pod uwagę, ale także wiedząc, że COVID-19 w takiej lub innej formie będzie z nami jeszcze przez wiele lat, jesteśmy zmuszeniu wziąć nasze zdrowie we własne ręce. Po zapoznaniu się z tym tomem, zrozumiecie Państwo, że jest szansa wyzdrowieć wbrew temu, co słyszymy dookoła.

Wiedza ta być może uratuje Wasze życie lub życie najbliższych. Dowiecie się, że głównym naszym zadaniem jest dbanie o odporność, a dopiero potem wspomaganie organizmu, ażeby wygrał nie tylko z wirusami, ale ze wszystkimi infekcjami. Najważniejsze, że proponowane przez nas postępowanie nie niesie żadnych skutków ubocznych, poza tym można wdrażać je w warunkach domowych.

Książka może się więc okazać swoistą polisą na życie, dlatego niewątpliwie warto ją mieć”.

prof. Andrzej Frydrychowski
dr Michał Lange

***

O celowości i skuteczności opisanych metod najlepiej świadczą liczby – tysiące pacjentów, którzy bez jakichkolwiek komplikacji pokonało COVID-19. Podręcznik napisany jest  językiem przystępnym i całkowicie zrozumiałym dla wszystkich.

***

„TO POZYCJA OBOWIĄZKOWA I BARDZO DOBRA POLISA NA ZDROWIE”

Spis treści:

Wybrane cytaty (prof. Andrzej Frydrychowski):

Wszystkie opisane wcześniej metody są bardzo skuteczne, nie niosą za sobą żadnych skutków ubocznych, a gdy zastosujemy je łącznie lub skorzystamy z odpowiedniego zestawu ziołowego – w ciągu dwóch dni nie powinniśmy mieć wirusa i mamy ogromną szansę stać się zdrowi.

Algorytmy postępowania przy chorobach przewlekłych, które są tu przedstawione, zostały sprawdzone a ich skuteczność wielokrotnie potwierdzona także w trakcie licznych i indywidualnych spotkań z innymi lekarzami, którzy je stosują. Nie stoją one w sprzeczności z aktualną wiedzą z zakresu fizjologii i patologii człowieka. Co istotne – ich powstanie nie było sponsorowane przez żadne korporacje.

Do normalnego funkcjonowania i zdrowia niezbędna jest odpowiednia ilości witamin, minerałów, białek, tłuszczów, wody, substancji śladowych, no i oczywiście świeżego powietrza. Jeżeli to wszystko jest to organizm na nic nie choruje, bo sam znakomicie sobie ze wszystkim radzi.
Niestety substancje naturalne uważa się za zbyt prymitywne, zbyt proste. Wszystko oparte jest na pieniądzach, a nie na tym, żeby pomagać czy leczyć. To jest okropne w tym świecie. Trudno się z tym pogodzić. Czasami chory pyta, dlaczego inny lekarz mi tego nie zapisał? Trzeba wówczas tłumaczyć, że nie zrobił tego, bo chodzi i pieniądze i zyski. Zapisał to, z czego on i firma farmaceutyczna mają zyski. – Ale przecież zdrowie i dobro pacjenta jest najwyższą wartością – słyszę w odpowiedzi. Tak powinno być, ale niestety tak nie jest.
Skutecznie wyleczyć COVID-19

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Skutecznie wyleczyć COVID-19

W LICZBACH

1

strony

1

rozdziałów

1

zagadnień

1

wyleczonych

x

Szybki kontakt

    Ochrona antyspamowa: