Spotkanie autorskie już 8 października!

8 października 2022 w Dobieszkowie koło Łodzi, z czytelnikami spotkają się prof. Andrzej Frydrychowski i dr Michał Lange, autorzy książki „Skutecznie wyleczyć COVID-19”.

Prezentowana w książkach „Skutecznie wyleczyć” wiedza nie jest powszechnie znana, jest za to bardzo przydatna. Pierwsza książka z serii przybliża zagadnienie pandemii z punktu widzenia medycyny zintegrowanej. Pokazuje także, w jaki sposób skutecznie postępować przy chorobach wirusowych, aby szybko wyjść z choroby. Ta wiedza być może uratuje Wasze życie lub życie najbliższych. Co bardzo ważne, proponowane w książkach postępowanie nie niesie żadnych skutków ubocznych, poza tym można wdrażać je w warunkach domowych.

– 10 października po raz pierwszy spotkamy się z naszymi czytelnikami. Bedzie więc szansa się poznać, wymienić opinie, doświadczenia. My opowiemy o kulisach powstawania tej i kolejnych książek, o tym, jak wygląda medycyna z perspektywy najnowszych badań naukowych, będzie też czas na dyskusje – mówi dr Michał Lange, współautor książek „Skutecznie wyleczyć”. – Tego typu spotkania są naprawdę bardzo cenne, więc gorąco zapraszam.

Spotkanie autorskie z okazji premiery książki „Skutecznie wyleczyć COVID-19”

Data: 8.10.2022 r.
Godzina: 11-16
Miejsce: Hotel Dobieszków koło Łodzi (95-010 Stryków)
Wstęp wolny

x

Szybki kontakt

    Ochrona antyspamowa: