„Skutecznie wyleczyć COVID-19” cieszy się ogromnym zainteresowaniem

Książka „Skutecznie wyleczyć COVID-19” spotkała się z bardzo pozytywną reakcją Czytelników. Bardzo nas to cieszy, tym bardziej, że porady tam opisane są uniwersalne i sprawdzą się zarówno w przypadku COVID-19, które z pewnością wróci tej jesieni, ale także w przypadku innych infekcji wirusowych, czy też popularnej grypy.

Warto mieć naszą książkę pod ręką, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda. Co istotne – podajemy w niej szczegółowe przepisy dotyczące przygotowywania preparatów leczniczych, m.in. na bazie ziół. W sytuacji, gdy zachorujemy, dobrze by było, wcześniej mieć opisane zioła, zatem w tym kontekście warto także przygotować się już teraz.

Do jesieni pozostaje jeszcze trochę czasu, ale warto zacząć działać niezwłocznie. Potem może być za późno. Podobnie jest z naszą książką – warto już teraz ją zakupić, bo przed jesienią nakład prawdopodobnie się wyczerpie (biorąc pod uwagę zainteresowanie tytułem – są na to spore szanse), a na dodruk będzie trzeba czekać. Zapraszamy więc do:

Sklepu wydawnictwa:
https://www.zdrowiebezlekow.pl/ksiazki/16896-skutecznie-wyleczyc-covid-19-prof-dr-hab-n-med-andrzej-frydrychowski-dr-michal-lange-9788395860775.html

Na Allegro:
https://allegro.pl/listing?string=skutecznie%20wyleczyc%20covid

Na Ceneo:
https://www.ceneo.pl/136271991

Póki co, wszędzie jeszcze książka jest dostępna.

x

Szybki kontakt

    Ochrona antyspamowa: