Małpia ospa. Czy jest się czego obawiać?

Jak informuje WHO, wirus małpiej ospy jest globalnym zagrożeniem. W tle mowa o szczepionce, a świat zaczyna się zastanawiać, czy przed nami kolejna pandemia.

Wirus małpiej ospy został niedawno uznany za zagrożenie zdrowia publicznego o znaczeniu międzynarodowym, co można interpretować jako wstęp do pandemii. Jednocześnie Europejska Agencja Leków wydała zgodę na stosowanie szczepionki przeciwko ospie prawdziwiej również w przypadku małpiej ospy. Są już pierwsi zaszczepieni.

Tymczasem informujemy, że opracowany przez nas poradnik pt. „Skutecznie wyleczyć COVID-19„, poza dokładnym opisem SARS-CoV-2 i wywołanej przez niego chorobie, zawiera także kompleksowy zestaw uniwersalnych porad dotyczących leczenia innych chorób wirusowych, zatem stosując się do zawartych tam informacji, możemy i powinniśmy czuć się bezpieczniej niezależnie , czy myślimy o COVID-19, zwykłej grypowej infekcji wirusowej, czy też małpiej ospie. Warto jednak wcześniej przygotować sobie preparaty, które zalecamy przy walce z chorobami wirusowymi, pamiętając o tym, że wirusy często trzeba zwalczać bezzwłocznie po tym, gdy dostaną się do naszego organizmu. Tak jest choćby w przypadku słynnego COVID-19, o czym wielokrotnie wspominaliśmy.

x

Szybki kontakt

    Ochrona antyspamowa: