Opinie i komentarze

Wypowiedzi naszych Czytalników

Czytelnicy i Pacjenci piszą...

Oto fragmenty listów, które za zgodą ich autorów publikujemy:

testimonial icon

Gratuluję znakomitej książki. Wspaniały debiut. Już czekam na kontynuację. Czy planują Panowie napisać poradnik dla cukrzyków?

Włodzimierz Bartnik
testimonial icon

Jeszcze raz serdeczne podziękowania za uratowanie mi zdrowia. Pan Profesor Frydrychowski jest prawdziwym medycznym geniuszem. Jego wiedza jest ogromna, w dodatku podejście do pacjenta fenomenalne. Bardzo, bardzo dziękuję!

Dominika
testimonial icon

Dzięki książce udało mi się pokonać COVID bez wychodzenia z domu. Przyznam, że na początku byłą lekka obawa, czy się uda i czy nie lepiej próbować iść do przychodni. Ale zdecydowałem się na zalecenia zaproponowane przez profesora i po kolei zostały wdrożone. Mogę powiedzieć, że dobre efekty zaczęły pojawiać się już następnego dnia. Z każdym kolejnym dniem było coraz lepiej. Łącznie trwało to 5 dni. W 6 dniu czułem się już dobrze, ale do pracy postanowiłem wrócić po 9 dniach, dla bezpieczeństwa. Polecam książkę bo naprawdę to działa. Nie należy obawiać się opisanych porad, bo one są naprawdę skuteczne!

Lech Cieszyński, Warszawa
testimonial icon

Książka i wykłady pokazały mi zupełnie nieznaną stronę zdrowia i już za to ogromne podziękowania. Mnóstwo wiedzy, bardzo ciekawe i przydatne zagadnienia. Śledzę z wielkim zainteresowaniem i czekam na kolejną książkę.

Karolina Maciąg, Czorsztyn
testimonial icon

Pierwszy tom wyjątkowo udany, czekam na następne. Pozdrawiam serdecznie.

Leszek Szmidt
testimonial icon

Czy planują Panowie przygotować książkę o chorobie Alzheimera? Bardzo tego potrzebuję i na pewno nie tylko ja. Zachęcam do tego, bo lekarze nie mają niestety nic dobrego do zaproponowania.

Andrzej I.
testimonial icon

Wspaniała twórczość, wielka misja edukacyjna. Brawo!

W.
testimonial icon

Praktycznie to co pokazano w pierwszej książce spokojnie wystarczy do wyleczenia każdej covidowej infekcji. Sprawdzone wielokrotnie na dorosłych i dzieciach i działa

Ks_GDA-1
testimonial icon

Z lekką niepewnością podeszłam do książki dotyczącej COVID, bo temat był znany i mocno wałkowany w mediach. Jednak po zapoznaniu się z książką muszę przyznać, że jest to bardzo wartościowa i ciekawa pozycja. Przydatna i praktyczna. Z pełnym przekonaniem mogę ją polecić każdemu.

Anna P.
x

Szybki kontakt

    Ochrona antyspamowa: