Skutecznie Wyleczyć COVID-19

Jak pokonać chorobę, gdy nie mamy dostępu do opieki zdrowotnej - przychodnie są zamknięte, a szpitale przepełnione? Treści zawarte w tej książce daleko odbiegają od codziennych przekazów medialnych, a także tego wszystkiego, co głosi większość lekarzy bezustannie straszących Polaków zbliżającą się katastrofą epidemiologiczną i niechybną śmiercią spowodowaną COVID-19. PODRĘCZNIK OBOWIĄZKOWY DLA KAŻDEGO.

TOM I
Skutecznie Wyleczyć COVID-19

prof. Andrzej Frydrychowski
dr Michał Lange

Książka napisana przez wybitnego lekarza i naukowca oraz dziennikarza.
Straszeni z każdej strony narastającą epidemią, ogromnymi liczbami zakażeń i dramatycznymi obrazami umierających ludzi, coraz bardziej boimy się COVID-19. Z drugiej strony praktycznie zostaliśmy pozbawieni dostępu do podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej – zamknięte przychodnie, czy przepełnione szpitale – to już norma. Szansa na kontakt z lekarzem jest tylko przez telefon. Co zrobić, gdy znikąd nie mamy pomocy?

***

Naprzeciw temu wszystkiemu, z pomocą wychodzi nasza książka, którą powinien mieć każdy. Jest to zestaw najskuteczniejszych, dokładnie rozpisanych sposobów walki z COVID-19. Bez antybiotyków, bez respiratorów, bez obawy przed śmiercią. A przede wszystkim szybko i skutecznie!

***

O celowości i skuteczności opisanych metod najlepiej świadczą liczby – tysiące pacjentów, którzy bez jakichkolwiek komplikacji i bez konieczności hospitalizacji pokonało COVID-19.

***

Podręcznik napisany jest  językiem prostym, przystępnym i całkowicie zrozumiałym dla wszystkich.

***

PODRĘCZNIK OBOWIĄZKOWY – TWOJA POLISA NA ŻYCIE

Spis treści:

Wybrane cytaty (prof. Andrzej Frydrychowski):

Wszystkie opisane wcześniej metody są bardzo skuteczne, nie niosą za sobą żadnych skutków ubocznych, a gdy zastosujemy je łącznie lub skorzystamy z odpowiedniego zestawu ziołowego – w ciągu dwóch dni nie powinniśmy mieć wirusa i mamy ogromną szansę stać się zdrowi.

Algorytmy postępowania przy chorobach przewlekłych, które są tu przedstawione, zostały sprawdzone a ich skuteczność wielokrotnie potwierdzona także w trakcie licznych i indywidualnych spotkań z innymi lekarzami, którzy je stosują. Nie stoją one w sprzeczności z aktualną wiedzą z zakresu fizjologii i patologii człowieka. Co istotne – ich powstanie nie było sponsorowane przez żadne korporacje.

Do normalnego funkcjonowania i zdrowia niezbędna jest odpowiednia ilości witamin, minerałów, białek, tłuszczów, wody, substancji śladowych, no i oczywiście świeżego powietrza. Jeżeli to wszystko jest to organizm na nic nie choruje, bo sam znakomicie sobie ze wszystkim radzi.
Niestety substancje naturalne uważa się za zbyt prymitywne, zbyt proste. Wszystko oparte jest na pieniądzach, a nie na tym, żeby pomagać czy leczyć. To jest okropne w tym świecie. Trudno się z tym pogodzić. Czasami chory pyta, dlaczego inny lekarz mi tego nie zapisał? Trzeba wówczas tłumaczyć, że nie zrobił tego, bo chodzi i pieniądze i zyski. Zapisał to, z czego on i firma farmaceutyczna mają zyski. – Ale przecież zdrowie i dobro pacjenta jest najwyższą wartością – słyszę w odpowiedzi. Tak powinno być, ale niestety tak nie jest.
W jakim celu mamy obniżać cholesterol? Przecież wchodzi on w skład naszego mózgu, jest niezbędny do wytwarzania choćby hormonów. Jeśli zaczynamy cholesterol obniżać, równocześnie pojawiają się problemy z pamięcią, zmiany w mięśniach i szereg innych skutków ubocznych, które niczego nie kompensują. Zastanówmy się zatem, czy naprawdę warto?
Zmieniające się normy (nie tylko te dotyczące cholesterolu) to ogólnie zadziwiające zagadnienie, tym bardziej, że przecież człowiek w zakresie fizjologii pozostaje bez zmian, podczas gdy normy zmieniają się bardzo dynamicznie… Warto to przemyśleć.
Skutecznie wyleczyć, tom I, COVID-19

W LICZBACH

1

strony

1

rozdziałów

1

zagadnień

1

wyleczonych

x

Szybki kontakt

    Ochrona antyspamowa: