Nasze książki

Przedstawiamy nasze książki poświęcone leczeniu najpoważniejszych chorób przewlekłych.

SKUTECZNIE WYLECZYĆ
CHOROBY NOWOTWOROWE

prof. Andrzej Frydrychowski
dr Michał Lange

Trzeci tom z serii SKUTECZNIE WYLECZYĆ jest poświęcony leczeniu chorób nowotworowych.

***

Wkrótce szczegóły.

Prof. Andrzej Frydrychowski
Dr Michał Lange

***

SKUTECZNIE WYLECZYĆ
CHOROBY SERCOWO-NACZYNIOWE

prof. Andrzej Frydrychowski
dr Michał Lange

Drugi tom z serii SKUTECZNIE WYLECZYĆ jest poświęcony leczeniu chorób sercowo-naczyniowych.

***

Szanowni Państwo,

oddajemy w Wasze ręce kolejny, drugi już tom książkowy z serii „Skutecznie Wyleczyć”. Jest on bardzo ważny, ponieważ dotyczy chorób sercowo-naczyniowych, które statystycznie w dalszym ciągu pozostają pierwszą przyczyną zgonów zarówno w Polsce, jak na świecie.

Nadciśnienie, arytmia, miażdżyca, choroba wieńcowa, niewydolność serca, udar, zawał – to najpoważniejsze dolegliwości, z którymi zmagają się miliony ludzi, niestety nie uzyskując skutecznej pomocy i całkowitego wyleczenia. Zamiast tego, w myśl zasad medycyny Rockefelera, są skazani na dożywotnie przyjmowanie leków, które pogłębią tylko problemy zdrowotne i coraz bardziej obciążają domowe budżety.

Wiedząc o tym, postanowiliśmy przygotować praktyczny poradnik, którego celem jest doprowadzenie chorego do pełni zdrowia, bez konieczności regularnych wizyt w gabinetach lekarskich i kupowania coraz większej liczby, coraz droższych leków.

Proponowane przez nas metody, nie dość, że są poparte rzetelną wiedzą naukową, którą w książce  przywołujemy, to wynikają również z wieloletniego doświadczenia praktycznego. Gwarantujemy więc, że nasze porady są skuteczne, sprawdzone i w pełni bezpieczne.

Tę książkę zawsze warto mieć pod ręką.

Prof. Andrzej Frydrychowski
Dr Michał Lange

***

SKUTECZNIE WYLECZYĆ
COVID-19

prof. Andrzej Frydrychowski
dr Michał Lange

Pierwszy tom z serii SKUTECZNIE WYLECZYĆ jest poświęcony leczeniu chorób wirusowych.

***

„Drodzy Czytelnicy, właśnie oddajemy w Wasze ręce pierwszy tom książki z serii SKUTECZNIE WYLECZYĆ. Jest on poświęcony leczeniu chorób wirusowych, ze szczególnym uwzględnieniem COVID-19 – choroby, która przez ostatnie dwa lata odcisnęła się bolesnym piętnem na całym naszym społeczeństwie.


Medycyna akademicka nie potrafi lub nie chce leczyć skutecznie tej infekcji, przez co niestety najwyższą cenę już zapłaciły całe rzesze pacjentów. Biorąc to pod uwagę, ale także wiedząc, że COVID-19 w takiej lub innej formie będzie z nami jeszcze przez wiele lat, jesteśmy zmuszeniu wziąć nasze zdrowie we własne ręce. Po zapoznaniu się z tym tomem, zrozumiecie Państwo, że jest szansa wyzdrowieć wbrew temu, co słyszymy dookoła.

Wiedza ta być może uratuje Wasze życie lub życie najbliższych. Dowiecie się, że głównym naszym zadaniem jest dbanie o odporność, a dopiero potem wspomaganie organizmu, ażeby wygrał nie tylko z wirusami, ale ze wszystkimi infekcjami. Najważniejsze, że proponowane przez nas postępowanie nie niesie żadnych skutków ubocznych, poza tym można wdrażać je w warunkach domowych.

Książka może się więc okazać swoistą polisą na życie, dlatego niewątpliwie warto ją mieć”.

 

Prof. Andrzej Frydrychowski
Dr Michał Lange

***

Spis treści: CHOROBY SERCOWO-NACZYNIOWE

Spis treści: COVID-19

NASZE KSIĄŻKI

W LICZBACH

1

KSIĄŻKI

1

zagadnień

1

wyleczonych

x

Szybki kontakt

    Ochrona antyspamowa: