TOM 2: Choroby sercowo-naczyniowe

Tom poświęcony chorobom sercowo-naczynowym. Nadciśnienie, arytmia, miażdżyca, choroba wieńcowa, niewydolność serca, udar, zawał...

SKUTECZNIE WYLECZYĆ
CHOROBY SERCOWO-NACZYNIOWE

prof. Andrzej Frydrychowski
dr Michał Lange

Drugi tom z serii SKUTECZNIE WYLECZYĆ jest poświęcony leczeniu chorób sercowo-naczyniowych.

***

Szanowni Państwo,

oddajemy w Wasze ręce kolejny, drugi już tom książkowy z serii „Skutecznie Wyleczyć”. Jest on bardzo ważny, ponieważ dotyczy chorób sercowo-naczyniowych, które statystycznie w dalszym ciągu pozostają pierwszą przyczyną zgonów zarówno w Polsce, jak na świecie.

Nadciśnienie, arytmia, miażdżyca, choroba wieńcowa, niewydolność serca, udar, zawał – to najpoważniejsze dolegliwości, z którymi zmagają się miliony ludzi, niestety nie uzyskując skutecznej pomocy i całkowitego wyleczenia. Zamiast tego, w myśl zasad medycyny Rockefelera, są skazani na dożywotnie przyjmowanie leków, które pogłębią tylko problemy zdrowotne i coraz bardziej obciążają domowe budżety.

Wiedząc o tym, postanowiliśmy przygotować praktyczny poradnik, którego celem jest doprowadzenie chorego do pełni zdrowia, bez konieczności regularnych wizyt w gabinetach lekarskich i kupowania coraz większej liczby, coraz droższych leków.

Proponowane przez nas metody, nie dość, że są poparte rzetelną wiedzą naukową, którą w książce  przywołujemy, to wynikają również z wieloletniego doświadczenia praktycznego. Gwarantujemy więc, że nasze porady są skuteczne, sprawdzone i w pełni bezpieczne.

Tę książkę zawsze warto mieć pod ręką.

Prof. Andrzej Frydrychowski
Dr Michał Lange

***

Spis treści:

Wybrane cytaty (prof. Andrzej Frydrychowski, dr Michał Lange):

Choroby sercowo-naczyniowe to grupa schorzeń serca, naczyń krwionośnych, tętnic, żył, a także tkanek układu krążenia. W szczególności należą do niej: choroba wieńcowa serca, choroba naczyń mózgowych, nadciśnienie, choroba tętnic obwodowych, zaburzenia rytmu serca, zastoinowa niewydolność serca, choroba reumatyczna serca, zakrzepica żył głębokich, zatorowość płucna, a także szereg wrodzonych wad mięśnia sercowego.

Choroby przewlekłe, zwane właśnie cywilizacyjnymi, są na świecie główną przyczyną umieralności. Szacuje się, że globalnie odpowiadają za 71% wszystkich zgonów. Nowoczesna medycyna akademicka tego typu choroby praktycznie uważa za nieuleczalne. A trzeba stwierdzić jednoznacznie i z pełną odpowiedzialnością, że tak naprawdę po prostu nie potrafi lub nie chce ich leczyć, bo robić to skutecznie naprawdę można.

Gdy chcemy zakupić wodę, częste pytanie brzmi, która jest lepsza – mineralna czy źródlana. Wyjaśnijmy więc, że woda mineralna zawiera np. odpowiednie ilości magnezu i wapnia, a pierwiastki te redukują nadciśnienie i zmniejszają ryzyko zgonu z powodu zawału serca. Sam magnez jest absolutnie niezbędny, w dodatku źle się wchłania, więc zawsze powinniśmy go suplementować. Poza magnezem i wapniem, woda mineralna zawiera wszystkie inne niezbędne mikroelementy.

Do normalnego funkcjonowania i zdrowia niezbędna jest odpowiednia ilości witamin, minerałów, białek, tłuszczów, wody, substancji śladowych, no i oczywiście świeżego powietrza. Jeżeli to wszystko jest to organizm na nic nie choruje, bo sam znakomicie sobie ze wszystkim radzi.

Trwające ponad 15 lat badania naukowe wykazały, że regularne spożywanie produktów zawierających kakao redukuje nadciśnienie, a przede wszystkim zmniejsza śmiertelność nie tylko z przyczyn sercowo-naczyniowych, ale także ze wszystkich innych powodów. Można więc z pełnym przekonaniem stwierdzić, że nasiona kakaowca wydłużają życie.

W jakim celu mamy obniżać cholesterol? Przecież wchodzi on w skład naszego mózgu, jest niezbędny do wytwarzania choćby hormonów. Jeśli zaczynamy cholesterol obniżać, równocześnie pojawiają się problemy z pamięcią, zmiany w mięśniach i szereg innych skutków ubocznych, które niczego nie kompensują. Zastanówmy się zatem, czy naprawdę warto?
Zmieniające się normy (nie tylko te dotyczące cholesterolu) to ogólnie zadziwiające zagadnienie, tym bardziej, że przecież człowiek w zakresie fizjologii pozostaje bez zmian, podczas gdy normy zmieniają się bardzo dynamicznie… Warto to przemyśleć.
Skutecznie wyleczyć Choroby sercowo-naczyniowe

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Super książka,napisana zrozumiałym językiem,uczciwa,polecam dla wszystkich. (Użytkownik Allegro)

Z czystym sumieniem polecam książkę. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i sposobu jej prezentacji. (Karol R.)

Po przeczytaniu tomu drugiego moja wiedza w zakresie zdrowia jest znacznie bogatsza, ale co ważniejsze, czuję się znacznie pewniej i bezpieczniej wiedząc co z czego wynika i jak można zaradzić. Bardzo dziękuję za książkę i  czekam  na następną. Miejsce na półce już przygotowane. (Mariola Jakubek, Zduńska Wola)

Kolejna wspaniała pozycja. Polecam serdecznie. (Barbara Graczyk, Warszawa)

Ogromna wiedza autorów. Jestem pod wrażeniem. (Roman, Gdańsk)

Pan profesor Frydrychowski jest niesamowitym  człowiekiem.  Chylę czoła i podziwiam. (Justyna)

Książka przystępna i masa wiedzy. Polecam wszystkim, bo jej wartość jest ogromna. (Milena, Szczecin)

Bardzo wartościowa treść, ładnie wydana, świetne ilustracje i fotki. (Karol Habasiński, Pruszków)

Skutecznie wyleczyć COVID-19

W LICZBACH

1

strony

1

rozdziałów

1

zagadnień

1

wyleczonych

x

Szybki kontakt

    Ochrona antyspamowa: